Close

Порядок подання та оформлення наукових статей

Автори подають до редакційної ради: 

На електронну адресу редакційної ради збірника (ibc_1931@ukr.net) надсилаються такі матеріали в окремих файлах, до назви яких входить прізвище автора англійською мовою (NAME.*):

1. Електронний варіант статті відповідно з наведеними вимогами та резюме англійською мовою (файл NAME_stat.docx).

2. Сканкопія першої сторінки статті із підписом автора (авторів) (файл NAME_1page.jpeg )

3. Відсканована заявка з відомостями та підписами автора (усіх співавторів) про те, що надіслана стаття не друкувалася і не подана до будь-яких інших видань (додаток Б) (файл NAME_zajavka.jpeg);

4. Автори статей, які не мають наукового ступеня додають рецензію наукового керівника (доктора або кандидата наук) (файл NAME_recenz.jpeg);

Для зовнішніх авторів, окрім вищеперерахованого, слід подати також:

4. Довідку про автора (за вказаною формою)(файл NAME_dovidka.docx)

5. Лист-подання від установи автора на ім’я директора Інституту луб’яних культур НААН з проханням про публікацію статті у збірнику наукових праць “Луб’яні та технічні культури” (зразок додається) (файл NAME_stat.jpeg).

 

З будь-яких питань щодо публікації можна звертатись за електронною адресою, вказаною вище або за тел.: (05444) 22542 – Дудукова Світлана Володимирівна, відповідальний редактор.

Автор статті повністю відповідає за правильність викладених фактів, цитат, посилань, про що він стверджує своїм підписом у заявці на публікацію статті у збірнику наукових праць “Луб’яні та технічні культури”.